Zamknij
1
ORŁY Kształcenia
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Kursy - Olsztyn
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Kształcenia
Kursy - Olsztyn
Laureaci
2023
2018
2019
2020
2021
2022
I
Miejsce
Famous Beauty Place
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
II
Miejsce
Ready2Rescue
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
III
Miejsce
NOA SKIN - Makijaż permanentny i szkolenia - Bożena Kobus
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
Laureaci
Hirpol
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Wizart - Studio Aktywności Twórczej - szkolenia, warsztaty, animacje
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Entre Culturas Centrum Hiszpańskie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Playschool. Zajęcia dodatkowe dla dzieci. Marta Niedźwiedź
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
English Perfect
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
TIGOMAG
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
MTZ BHP
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
MK Makarevich Szkolenia/ Beauty Salon Pantera
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Alicja - najlepsza szkoła języka francuskiego w Olsztynie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Techpal - Nowa era szkoleń
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
Stylizacja rzęs/ szkolenia/ Joanna Ogrodowczyk instruktor Wonder Lashes
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Highwork
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Talking Point
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Na Wiatr Agencja Żeglarska
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Akademia Kompas
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
NOT Olsztyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Leader School Olsztyn - Angielski dla dzieci i dorosłych
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Modern School
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
British School - Olsztyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.3
Laureaci
Kosmedic Olsztyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Strefa Perkusistów
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Kancelaria radcy prawnego Monika Chmielewska
8.1
Laureaci
VR Training
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Smart School
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Anabelle Academy
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Centrum Szkolenia Psów - Wychowany Pies Sp z.o.o
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
AZIRO grupa
9.3
Laureaci
ACK Szkolenia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Akademia w Olsztynie. Szybkie czytanie, techniki pamięci i robotyka Lego
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Mobilne Centrum Języka Angielskiego Hollywood English Joanna Kotewicz
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Szkoła Językowa Artos
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Polska Szkoła Opiekunów Medycznych
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Edugika - Centrum Szkoleniowe
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
Olsztyńskie Centrum Kształcenia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
ADMAJ - kursy programowania dla dzieci i młodzieży
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Rafał Szewczak - Twój nauczyciel coachingu
8.7
Laureaci
Ośrodek Szkolenia KW PSP Olsztyn - Fire Training Division
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
Beauty Elite Permanent Makeup Centre - Szkolenia PMU - Lash&Brow
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
SEKA S.A. Oddział Olsztyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Centrum Treningowo Szkoleniowe
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Centrum Szkoleń Branżowych ZDZ w Olsztynie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
CamFLY
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Warmińsko - Mazurskie Centrum Nurkowe
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
ACK Akademia- szkolenia kosmetyczne online
9.7
Laureaci
Fine School Szkoła Języka Angielskiego
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Pogotowie BHP Olsztyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
Driver. Ośrodek szkolenia kierowców. Błaszczyk R.
8.7
Laureaci
BabiLook Studio Urody
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Piotr Dubiński
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1