Zamknij
1
ORŁY Kształcenia
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Kursy - powiat wejherowski
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Kształcenia
Kursy - powiat wejherowski
Laureaci
2023
2018
2019
2020
2021
2022
I
Miejsce
Szkolenia Krawieckie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
II
Miejsce
Szkoła Językowa "Karen's School" Wejherowo
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
III
Miejsce
Studio Makijażu Paulina Kunikowska
10.0
Laureaci
Perfekt Centrum Językòw Obcych - Monika Hołodowska-Ünaldı
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Przedszkole Niepubliczne Przygoda Wejherowo tel. 58 672 40 77, 533 396 650
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Welders Factory
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Szkoła Matematyki WYNIK
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
Makijaże Berenika
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Chit Chat Szkoła Językowa & Centrum Edukacyjne
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Visage Studio przedłużanie rzęs szkolenia Paulina Barszcz
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
Beauty Place - Małgorzata Żukowska
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Alexandra Kankowska - stylizacja rzęs i szkolenia Firmy ProLash
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
Centrum Nurkowe Deepbusters
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Świerkowa 3. Szkoła języka angielskiego Reda
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
EduKaPol Szkolenia
10
Laureaci
Pogotowie Szkoleniowe
10
Laureaci
Słowianka Małgorzata Kapuścińska Trójmiasto Szkolenia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Rumska Pracownia Malarska
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Szkoła Języków Obcych Five Stars Marcin Mutka
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Instytut szkoleniowy Karolina Estrella
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Pomagam Firmom i Managerom Maciej Martowicz coach
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Centrum Języków Obcych "TellMore" - Rumia/Reda/Wejherowo
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Centrum Języków Obcych TellMore RUMIA
Laureaci
Webster. Ośrodek języków obcych - tłumaczenia przysięgłe - język angielski, niemiecki, norweski.
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
JD HYDRO SZKOLENIA UDT, HDS, SUWNICE, WÓZKI WIDŁOWE
10
Laureaci
Oko Na Maroko szkolenia i przedłużanie rzęs
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Akademia Psotka szkolenie psów Rumia, trener psów Rumia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10
Laureaci
O'LALAshes - stylizacja rzęs, brwi, szkolenia, dystrybucja Aleksandra Keira
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Dialog - Centrum Nauki Języków Europejskich
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.5
Laureaci
Centrum EduFun
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2